Проща до Унева, серпень 2011р.

 
 
 

Подячна грамота керівнику прощі

Подячна грамота керівнику прощіПреосвященіший владика Венедикт по закінченні Вечірні звернувся до прочан із словом, зокрема наголосив, що «Сьогоднішнє свято вимагало чималих старань. Хто щоразу бере участь у прощах до Унева, бачить, як вони кількісно та якісно зростають. Але мало хто знає, скільки зусиль, нервів, праці треба витратити, щоб цього досягти. Господь вибрав собі таку «жертву», яка вже багато років поспіль вкладає всі свої можливі й неможливі зусилля, збирає команду і веде прочан до Свято-Успенської Унівської лаври. Ця особа - наш співбрат, ієромонах Юстин (Бойко)».
 
 
 

Унівська проща – міжконфесійне єднання

Унівська проща – міжконфесійне єднанняПочинаючи з 1998 року, учасники пішої прощі зі Львова до Святоуспенської Унівської лаври (60 км.), зупиняються на молитву у храмі Покрови Пресвятої Богородиці УАПЦ у селі Миколаїв, Пустомитівського р-ну, на Львівщині. Понад півтори тисячі прочан щоразу знаходять тут сердечний прийом та щирий почастунок.
 
 
 

«Хто щоразу бере участь у прощах до Унева, бачить, як вони кількісно та якісно зростають», − Владика Венедикт (Алексійчук) до учасників прощі

«Хто щоразу бере участь у прощах до Унева, бачить, як вони кількісно та якісно зростають», − Владика Венедикт (Алексійчук) до учасників прощі25-28 серпня 2011 року відбулася 20-та ювілейна проща до Свято-Успенської Унівської лаври. Понад півтори тисячі прочан з України та світу три дні йшли зі Львова до Унева (60 км), щоб віддати шану чудотворній іконі Пресвятої Богородиці, зачерпнути сил та віри в цілющому джерелі, відвідати давнє монаше поховання на Чернечій горі, помолитися у святій обителі монахів Студійського уставу та взяти участь у святковому Богослужінні.
 
 
 

«Кожна людина має відзначатися жертовністю», - єрм. Юстин Бойко, керівник пішої прощі Львів-Унів

«Кожна людина має відзначатися жертовністю», - єрм. Юстин Бойко, керівник пішої прощі Львів-УнівЦього року піша серпнева трьохдневна проща Львів-Унів святкує свій двадцятирічний ювілей. З цієї нагоди її незмінний керівник, єрм. Юстин Бойко, монах Студійського уставу, поділився спогадами та думками.
 
 
 

Храмовий празник у Святоуспенській Унівській лаврі

Храмовий празник у Святоуспенській Унівській лаврі«З року в рік, ось уже десятиліття, ми збираємося тут, як діти Божі, щоб відсвяткувати одне з найбільших свят Пресвятої Богородиці – її Успіння», – промовив владика Венедикт під час Архиєрейської Літургії в Уневі.
 
 
 

Відбулася ХХ-та ювілейна піша проща до Свято-Успенської Унівської лаври

Відбулася ХХ-та ювілейна піша проща до Свято-Успенської Унівської лавриУ паломницькій ході взяли участь півтори тисячі учасників з різних регіонів України. 25 серпня 2011 року вони вийшли зі Львова, щоб уже через три дні (28 серпня) прибути до знаного відпустового місця – села Унів, де в обителі монахів-студитів святкували храмовий празник Успіння Пресвятої Богородиці.
 
 
 

СЛОВО ІГУМЕНА УНІВСЬКОЇ ЛАВРИ

Дорогі прочани!

СЛОВО ІГУМЕНА УНІВСЬКОЇ ЛАВРИВже минає двадцять років з того часу, коли в Унівській Лаврі почало відроджуватися монаше життя. 1991 р. в Успенському храмі Лаври після жахливого лихоліття переслідування вперше було відслужено богослуження ченцями студійського уставу. Того ж року розпочався активний прочанський рух до Унева, в якому особливе місце займає успенська піша проща зі Львова. У цій прощі вже взяли участь десятки тисяч прочан.
 
 
 

СЛОВО КЕРІВНИКА ПРОЩІ

СЛОВО КЕРІВНИКА ПРОЩІДорогі у Христі, сьогодні ми вирушаємо до Святоуспенської Унівської Лаври прощею, яка є ювілейною, себто ХХ з черги. Перша відбулася у 1991 році з ініціативи Марійської Дружини храму св. Архистратига Михаїла, що у Львові під духовним проводом єрм. Йосифа Міляна (на даний час єпископа-помічника Київської Архиєпархії УГКЦ). Протягом ось цих 20-років змінилося не одне покоління прочан, але незмінним залишається одне – місце паломництва. Пресвята Богородиця, що об’явилася в Уневі щороку кличе нас до себе, щоб ми знову і знову змогли побачити особливу присутність Божу у нашому житті, житті нашого Hароду та цілого світу. Христові слова «ось я з вами по всі дні аж до кінця віку» (Мт. 28,20) повинні стати великою заохотою у тому, щоб варто жити з Богом і для Бога. Саме з цього починає людське життя набирати сенсу, коли у його центрі стоїть Господь!

 
 
 

ПРОГРАМА ПРОЩІ

ПРОГРАМА ПРОЩІ
25 серпня 2011 р.Б., Четвер; Свв. мчч. Фотія і Аникити

ЛЬВІВ, Храм cв. Арх. Михаїла
7:00 – Св. Літургія
8:30 – Формування груп
9:30 – Вихід

Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці
11:15 – Молебен до Пресвятої Богородиці, вихід
 
Повернутись назад << 1 2 3 >> Наступна сторінка
dlemaster.net Модули DLE
© Паломницько-прочанський сайт. Всі права захищено 2014.