Подячна грамота керівнику прощі

Подячна грамота керівнику прощіПреосвященіший владика Венедикт по закінченні Вечірні звернувся до прочан із словом, зокрема наголосив, що «Сьогоднішнє свято вимагало чималих старань. Хто щоразу бере участь у прощах до Унева, бачить, як вони кількісно та якісно зростають. Але мало хто знає, скільки зусиль, нервів, праці треба витратити, щоб цього досягти. Господь вибрав собі таку «жертву», яка вже багато років поспіль вкладає всі свої можливі й неможливі зусилля, збирає команду і веде прочан до Свято-Успенської Унівської лаври. Ця особа - наш співбрат, ієромонах Юстин (Бойко)».

На знак вдячності та з нагоди ХХ-го ювілейного унівського паломництва від імені Церкви Єпископ-помічник Львівський вручив організаторові духовної мандрівки, її натхненникові та ведучому – о. Юстину, подячну грамоту, зауваживши, що це лише відзнака, а справжня подяка чекатиме душпастиря в Небі.

«Унівська проща формує мене як священика, монаха та людину. Ця прочанська діяльність відкрила одну з можливостей моєї реалізації. Намагаюся виконувати її з любов‘ю та відданістю. Прошу в Бога бути добрим знаряддям в Його руках», - сказав керівник Унівської прощі. За допомогу в організації паломництва о. Юстин (Бойко) висловив подякував своїй команді – мирянам, семінаристам Дрогобицької та Львівської семінарій і студентам Українського католицького університету.

 
© Паломницько-прочанський сайт. Всі права захищено 2014.