Відбулась перша велопроща до Унева

Відбулась перша велопроща до Унева 27-28 серпня пройшла перша велопроща до Унева, в якій взяли участь прихожани Гарнізонного храму Свв. Апп. Петра і Павла (м. Львів, вул.. Театральна, 11). Група велосипедистів чисельністю 15 осіб після Архиєрейської Літургії у гарнізонному храмі Свв. Апп. Петра і Павла, котру очолював владика Гліб, апостольський екзарх українців у Великобританії, вирушили до Унева. Маршрут прощі проліг селами Пустомитівського та Перемишлянського районів.

Велосипедистам часто доводилось долати стрімкі підйоми, але й також насолоджуватись затяжними спускам.

О 16:00 год. учасники велопрощі прибули до Святоуспенської Лаври монахів-студитів, де разом із братією монастиря вітали учасників пішої прощі, яка прибула до Унева близько 17:00 год.

Після участі у молебні до Пресвятої Богородиці, велопрочани разом із усіма скуштували поживної вечері та відпочивши і розбивши намети на одному із пагорбів поруч із Лаврою, мали нагоду ознайомитись із монашою обителлю, відвідати її найбільші святині.

Великою Вечірнєю з Литією о 20:30 год. розпочались святкування празника Успіння Пресвятої Богородиці, кульмінацією яких стала архиєрейська Божественна Літургія, яку спільно із багатьма священосулжителями та вірними нашої Церкви молився Блаженніший Святослав.

Після нічного спочинку велосипедисти разом із більшою частиною прочан 28 серпня вирушили до Львова. Загальна дистанція, яку довелось подолати учасникам велопрощі становить близько 110 км, тривалість перебування в маршруті слідування 10 год.

Загалом учасниками цьогорічної прощі до Унева за словами організаторів взяло участь близько 1500 осіб, які прибули з багатьох регіонів України, а також з Білорусі, Словаччини та Польщі.

Висловлюємо щиру подяку усім організаторам цьогорічної XXI Унівської прощі за сприяння у проведенні першої велопрощі до Унева. Сподіваємось, що це добре починання знайде своє продовження в майбутньому.


 
© Паломницько-прочанський сайт. Всі права захищено 2014.